Sobota, 26 listopada 2022

Przełom: GA International ogłasza wprowadzenie na rynek drukarki Cody-3

2 maja 2022

Streszczenie: Firma GA International opracowała własną drukarkę termotransferową Cody-3TM. Drukarka ta jest niezawodną drukarką termiczną dostępną w przystępnej cenie.

Firma GA International ma zaszczyt ogłosić wprowadzenie na rynek własnej drukarki termicznej, Cody-3, która może drukować rolki etykiet w trybie termotransferowym z taśmą barwiącą lub w trybie termicznym bezpośrednim, nie wymagającym dodatkowych źródeł atramentu. Drukarka jest łatwa w obsłudze i jest dostarczana z bezpłatną wersją próbną programu BarTender do łatwego drukowania kodów kreskowych i serializacji danych. GA oferuje również bezpłatną pomoc techniczną, aby pomóc użytkownikom końcowym w konfiguracji, rozwiązywaniu problemów lub konserwacji, takich jak kalibracja i czyszczenie.

Ta niezawodna drukarka, zaprojektowana z myślą o zgodności z naszym obszernym katalogiem etykiet i taśm barwiących, będzie również współpracować z etykietami i taśmami barwiącymi innych firm, które nie zawierają oprogramowania do zarządzania prawami cyfrowymi (DRM). Dzięki temu użytkownik końcowy może wybrać najlepsze opcje drukowania w danej sytuacji bez ograniczeń i restrykcji. Oferuje również wiele opcji połączeń, w tym USB i ethernet, co zapewnia dodatkową elastyczność i szybkie podłączanie urządzeń. Oferowany w przystępnej cenie, Cody-3 jest również dostępny jako zestaw do drukowania, dzięki czemu konfiguracja jest szybka i łatwa.

GA International jest światowym liderem w produkcji etykiet specjalistycznych. Oferuje szeroką gamę krio-, chemoodpornych i autoklawowalnych etykiet, przywieszek i taśm dostosowanych do różnych powierzchni i pojemników. Firma słynie z usług produkcji niestandardowej - może wytwarzać etykiety bez ograniczeń dotyczących rozmiaru, koloru czy kształtu. Mogą również produkować na zamówienie etykiety RFID do różnych zastosowań. Ponadto GA dostarcza drukarki kodów kreskowych, skanery, sprzęt i oprogramowanie do drukowania i gromadzenia danych, aby zaoferować kompletne rozwiązania do identyfikacji i śledzenia dla laboratoriów i placówek medycznych.

LabTAG firmy GA International jest wiodącym producentem wysokowydajnych etykiet specjalistycznych i dostawcą rozwiązań identyfikacyjnych stosowanych w laboratoriach i placówkach medycznych.oraz dostawcą rozwiązań identyfikacyjnych stosowanych w laboratoriach badawczych i medycznych, a także w placówkach służby zdrowia.