Sobota, 26 listopada 2022

Nie wszystkie materiały są jednakowe - ciągłe testowanie i doskonalenie

17 czerwca 2021

Dywersyfikacja i testowanie materiałów

W sierpniu 2020 roku nabyliśmy zupełnie nową drukarkę produkcyjną. Jest duża, wymyślna i pozwala nam rozszerzyć nasze możliwości produkcyjne w sposób, którego nigdy sobie nie wyobrażaliśmy. Jesteśmy bardzo podekscytowani, że możemy podzielić się z Wami wszystkimi tym, nad czym pracujemy.

Zwiększenie naszych możliwości produkcyjnych pozwala nam na badanie i testowanie szerokiej gamy różnorodnych materiałów. Od magnetycznych, przez aksamitny poliwęglan, po nowy samoprzylepny winyl, którym jesteśmy zachwyceni - jest wiele materiałów, nad którymi pracujemy.

Nasz Arlon DPF 8000 to nowy winyl samoprzylepny, którym jesteśmy zachwyceni, więcej na ten temat za chwilę. Testujemy elastyczność, sztywność, możliwość repozycjonowania, a co najważniejsze trwałość w trudnych warunkach. Nasze znaki i etykiety muszą być odporne na działanie silnych chemikaliów i rozpuszczalników, promieni słonecznych, rozlanego oleju i innych nieprzyjemnych warunków pracy.

Jeśli chodzi o testy trwałości, zasadniczo moczymy etykiety w acetonie i dichlorometanie i oceniamy, jak się trzymają. Niektóre materiały nie muszą mieć kontaktu z rozpuszczalnikiem, takim jak dichlorometan, ale etykiety chemiczne wymagają takiej trwałości.

Innymi słowy, gdyby istniało Ferrari etykiet, nasze etykiety chemiczne GHS są właśnie takie.

chemik

Intensywne i zaawansowane funkcje

Wraz z dużymi możliwościami produkcyjnymi pojawiają się nowe funkcje w wielu naszych produktach. Nowe materiały, z którymi pracujemy, posiadają pewne zaawansowane funkcje, które mogą pozostać niezauważone, chyba że, oczywiście, czytasz to Ty!

Oto kilka cech, które będą widoczne w naszych produktach, które są obecnie dostępne lub dostępne na życzenie.

  • Arlon DPF 8000 będzie przylegać do cegły, betonu i innych powierzchni szorstkich.
  • Wysoce widoczne i ostre kolory dla zwiększenia widoczności.
  • Usuwalne i repozycjonowalne kleje, które nie pozostawiają lepkich pozostałości.
  • Technologia Air-regress, która zapobiega powstawaniu pęcherzyków powietrza.

Jesteśmy bardzo podekscytowani ciągłym ulepszaniem naszych produktów i cieszymy się, że możemy się nimi podzielić z całym światem.