Sobota, 26 listopada 2022

Naklejki roll-on - druk i produkcja naklejek roll-on i etykiet roll-on

28 października 2021

Naklejki na rolce lub etykiety na rolce to etykiety na rolce. Ten formularz wydania jest przyjazny dla klienta, przystosowany do wydruku przez drukarnię, w pełni gotowy do transportu i przechowywania. Etykiety samoprzylepne w rolce to wygodna, niedroga i wysokiej jakości metoda znakowania produktów.

Drukujemy etykiety na rolce. Samoprzylepna etykieta na rolce od producenta. Rolka etykiet do zamówienia przez drukarnię. Czas produkcji 4-6 dni. Drukowanie etykiet samoprzylepnych na rolce w Moskwie.

Drukujemy etykiety na rolce lub etykiety na rolce, które wykonujemy z dowolnego materiału i pobieramy podkład samoprzylepny, zgodnie z Twoimi wymaganiami dotyczącymi etykietowania. Współpracujemy z wiodącymi europejskimi dostawcami surowców. Powierzchnia papieru według Państwa specyfikacji - błyszcząca, półbłyszcząca, matowa, itp. Thermo-top, thermo-eco, top label, eco label, etykiety syntetyczne, etykiety papierowe.

Ile kosztuje etykieta?

Możesz zamówić kalkulację dla swojego rozmiaru wysyłając maila na adres This email address is being protectedfrom spambots. Musisz mieć włączoną obsługę JavaScript, aby to zobaczyć.

Polecamy również skorzystanie z naszego kalkulatora. Za pomocą kilku kliknięć będziesz mógł samodzielnie obliczyć koszt etykiety.

Ile etykiet na rolce?

Liczba etykiet w rolce lub na rolce jest elastyczna. Jednak przy składaniu oferty lub zamówienia należy być przygotowanym na to, aby powiedzieć kierownikowi, jakim sprzętem drukującym dysponujemy lub, mówiąc prościej, na jakim modelu drukarki drukujemy. Urządzenia do etykietowania mają ograniczoną liczbę rolek, co reguluje ilość potrzebnych nawojów etykiet. Zazwyczaj dla ułatwienia obliczeń stosuje się wielokrotności dziesięciu (10).

Rozmiary rolek z etykietami mogą się różnić. Rozmiar etykiety lub rozmiar etykiety jest określony w specyfikacji zadania.

Jak długo zachowują się etykiety termotopliwe?

Niestety, nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Zależy to od wielu parametrów: promieniowania UV, wilgotności, temperatury, warunków przechowywania.

Wymiary etykiet do drukarek etykiet lub etykiet samoprzylepnych można zobaczyć tutaj. Jest to jednak tylko ułamek rozmiarów, które produkujemy na zamówienie. Do dyspozycji jest ponad 200 noży wykrawających.