Sobota, 26 listopada 2022

Etykiety na rękawice

17 listopada 2021

Rękawice występują w wielu postaciach: rękawice medyczne, bawełniano-papierowe, gumowe, skórzane itp. Głównym celem, w taki czy inny sposób, jest ochrona skóry rąk przed czynnikami zewnętrznymi.

Aby sprzedać produkt, musi on być oznakowany. Etykietowanie za pomocą etykiety jest przyjaznym dla budżetu, prostym i niezawodnym sposobem przekazywania informacji. Informacje mogą być umieszczane na pojedynczych opakowaniach bawełniano-papierowych lub bez opakowania (w tym przypadku etykieta jest zazwyczaj przyklejana do podłoża produktu), a także na pudełkach produktowych.

Dlaczego potrzebuję etykiety do moich rękawic?

  • Jeśli towar został wyprodukowany poza granicami Federacji Rosyjskiej, importer potrzebuje jedynie etykiety z informacją o produkcie w języku rosyjskim.
  • Umieszczanie kodu kreskowego na etykiecie jest już standardową procedurą w handlu, merchandisingu i spedycji. Bez kodu raczej nie zostaniesz sprzedany na kasie fiskalnej, a dostawca raczej nie sprzeda swoich produktów do sklepu.

Etykieta jest punktem kontaktowym dla wszystkich uczestników łańcucha handlowego - producentów, importerów/dystrybutorów, detalistów i nabywców.

Co jest napisane na etykiecie rękawicy? Oprócz standardowych informacji o produkcie, warunkach przechowywania i użytkowania, producencie/importerze i innych danych dotyczących organizacji, istnieje również prawnie uregulowana etykieta. Składają się one z piktogramów. Poniżej podano tabelę E.1 "Symbole piktogramów i ich znaczenie" z GOST R EN 340-2010.

Która etykieta jest zalecana do oznaczania rękawic?

Najtańszym sposobem jest naklejka A4. Etykieta papierowa, na której można wydrukować zmienne informacje na dowolnej drukarce w biurze lub nawet w domu. Z wad, papier jest krótkotrwały i niekompatybilny w kontakcie z wodą lub alkoholem/olejami. Więcej informacji na: http://expoopakowania.pl