Sobota, 26 listopada 2022

Etykiety na meble

24 października 2021

Producenci mebli potrzebują oznakowania na wszystkich etapach produkcji i sprzedaży. Etykiety meblowe są wymagane na każdym etapie produkcji i spełniają ważne funkcje. Etykieta meblowa posiada następujące funkcje:

  • Techniczne - główne zastosowanie to etykieta logistyczna, etykieta magazynowa. Używany również jako etykieta dla mebli prefabrykowanych. W tym przypadku z reguły stosowane są etykiety z klejem usuwalnym.
  • Technologiczna - zawiera informacje od producenta na temat montażu, kompletacji wyrobu itp.
  • Marketing - może dotyczyć zarówno opakowania, jak i samego produktu. Są one wykorzystywane w celach informacyjnych i promocyjnych. Są to najczęściej etykiety z logo, etykiety firmowe, etykiety z danymi producenta.

Własna produkcja pozwala nam na wykonanie etykiet meblowych w ciągu 4-6 dni. Materiał i podkład klejowy dobierany jest indywidualnie z klientem, zgodnie z potrzebami i warunkami znakowania i użytkowania. Przyjmujemy również zamówienia na naklejki na meble. Metka meblowa i etykieta meblowa jest jedną z opcji znakowania produktów wysokiej jakości.

Wyślij swój zakres wymagań, prześlij ofertę lub zadaj pytanie ekspertowi ds. etykietowania, korzystając z naszych kontaktów

Więcej informacji na: http://expoopakowania.pl