Sobota, 26 listopada 2022

Etykiety do bagażu

28 października 2021

Strefa bagażowa na lotnisku to odrębny świat, ukryty przed naszymi oczami, rządzący się własnymi prawami i zasadami. Każdego dnia "podróżują" z nami setki tysięcy walizek i toreb. Kierownicy transportu uprzejmie wydają nam karty pokładowe, naklejają na nie etykietę i wysyłają nasze bagaże w daleką przyszłość.

To jest właśnie ten rodzaj taśmy, o którym będziemy mówić bardziej szczegółowo. Tak więc przywieszki bagażowe są stosowane na lotniskach, dworcach kolejowych i autobusowych do oznaczania bagażu pasażerów.

Jeśli spojrzymy na etykietę bagażową, zobaczymy następujące informacje:

  • Informacje dla pasażerów
  • Informacje o linii lotniczej
  • Numer lotu i cel podróży (nie zawsze)
  • Kod kreskowy

Automatyczny czytnik skanuje informacje z kodu kreskowego i wysyła bagaż we właściwym kierunku. Na przykład, widzisz na taśmie dwie identyczne walizki i nie wiesz, czy są Twoje, czy nie - możesz po prostu spojrzeć na etykietę, a ona Cię o tym poinformuje.

Waga i znaczenie etykiety bagażowej jest nie do przecenienia. Taki drobiazg spełnia "wielkie" funkcje:

  • Logistyka lotniska. Płynna i wydajna praca linii sortujących, bezbłędne trasowanie.
  • Możliwość łatwej identyfikacji bagażu przez pasażerów, w przypadku jego zagubienia lub zgubienia, w celu zlokalizowania go na podstawie odwzorowanych danych.

Być może nie doceniamy nieco roli etykiety bagażowej. Po tym materiale zniknęły nasze wątpliwości co do jego znaczenia.

Etykieta jest ważna, etykieta jest konieczna! A Ty potrzebujesz etykiety, którą my zrobimy podwójnie! Opracujemy dla Ciebie model na wyłączność lub wyprodukujemy gotowy materiał próbny w dowolnym formacie, zgodnie z Twoimi potrzebami. Gwarantujemy doskonałą jakość, jak to określił jeden z naszych stałych klientów: "Nie da się tego wymazać, nie da się w to zwątpić".