Sobota, 26 listopada 2022

Druk etykiet

15 listopada 2021

Firma Bosla, producent etykiet, przyjmuje zlecenia na druk etykiet. Producent etykiet w Moskwie wyprodukuje etykiety praktycznie każdego typu i rozmiaru. W naszej pracy wykorzystujemy surowce wiodących europejskich producentów. Bosla jest jednym z największych producentów etykiet samoprzylepnych w Rosji.

Koszt każdego zamówienia kształtowany jest indywidualnie. Cena zależy od aktualnego kursu walut, wielkości partii, użytego materiału. Dobierzemy etykietę do Twoich celów biznesowych. Wykonujemy etykiety papierowe, etykiety syntetyczne, etykiety, etykiety top, etykiety print a4. W przypadku druku termotransferowego sugerujemy zamówienie taśmy barwiącej. Jeśli zdecydowałeś się na modernizację swojej floty urządzeń drukujących lub potrzebujesz kupić drukarkę etykiet - zapraszamy do kontaktu z nami. Wybierzemy dla Ciebie najlepszy cenowo i jakościowo sprzęt do druku etykiet, dobierzemy etykietę i taśmę barwiącą.

Firma Bosla jest producentem etykiet. Na rynku od 2012 roku. Dostępne surowce znacznie przyspieszą proces drukowania etykiet Moskwa. Czas wydruku etykiet 4-6 dni. Dostawa na terenie Rosji. Drukowanie etykiet na rolce - szybki, niedrogi sposób na oznaczenie produktów.

Przygotowujemy etykiety preprint, etykiety z logo, etykiety samoprzylepne, etykiety białe, etykiety z kodem kreskowym, etykiety na arkuszach.

Etykiety od producentów po konkurencyjnych cenach. Druk etykiet samoprzylepnych wysokiej jakości, szybko, po konkurencyjnych cenach.